Přepnout na plnou verzi

Vitalia.cz

Značka KLASA vyhlašuje soutěž „Řeznická prodejna roku 2009“

Značka KLASA v rámci nové kampaně se sloganem “Výjimečná kvalita zaručena“ připravila ve spolupráci s Českým svazem zpracovatelů masa soutěž „Řeznická prodejna roku 2009“. Soutěž bude probíhat od 20. dubna do 1. září 2009. Přihlásit se mohou výrobci a prodejci masa a uzenin, kteří prodávají masné výrobky se značkou KLASA.

9. 4. 2009 10:08 Denisa Křížová
Přidat názor

Značka KLASA v rámci nové kampaně se sloganem “Výjimečná kvalita zaručena“ připravila ve spolupráci s Českým svazem zpracovatelů masa soutěž „Řeznická prodejna roku 2009“.

Soutěž bude probíhat od 20. dubna do 1. září 2009. Přihlásit se mohou výrobci a prodejci masa a uzenin, kteří prodávají masné výrobky se značkou KLASA.

Předseda představenstva Českého svazu zpracovatelů masa Ing. Jaromír Kloud uvedl, že mezi hlavní hodnotící kritéria bude patřit například kvalita a šíře sortimentu, úroveň technického vybavení i obsluhujícího personálu, ale také úroveň informací poskytovaných spotřebitelům. Soutěž bude hodnotit odborná komise a výherce získá certifikát Řeznická prodejna roku 2009.

Denisa Křížová

Denisa Křížová

Autorka během své krátké redaktorké dráhy vystřídala psaní recenzí pro tištěný hudební časopis za internetový server Vitalia.cz. Mezitím také přispívala do norského školního časopisu.

Přidat názor
Titulní strana Přepnout na plnou verzi

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas.