Hlavní navigace

Velká soutěž Vitalie o kolo má vítěze. Nejste mezi nimi?

13. 10. 2009

Sdílet

30. září skončila velká letní soutěž magazínu Vitalia.cz o kolo a další ceny. Po celé letní prázdniny a také v září jste nám mohli zasílat cyklotrasy, zaznamenané na GPS. Každá trasa se dostala do slosování o nové horské kolo a další ceny. Kdo poslal více tras, měl větší šanci na výhru. Tady jsou výherci.
Losování vítězů cyklosoutěže 2009

Losování proběhlo v pátek 9. října 2009 v kanceláři vydavatele magazínu Vitalia.cz, společnosti Internet Info, v Praze na Hradčanské. Losovalo se za přítomnosti zástupců sesterských webů Podnikatel.cz a Měšec.cz. Do nádoby, z níž jsme tahali výherce, jsme umístili lístečky s e-mailovou adresou soutěžícího. Každý soutěžící byl zastoupen tolika lístečky, kolik soutěžních cyklotras zaslal. Výherce losoval šéfredaktor magazínu Vitalia.cz Jan Potůček, e-mailové adresy vylosovaných vítězů jsme na místě fotografovali.

Pravidla soutěže a přehled cen ZDE

Aby si každou cenu odnesl jiný výherce, po vylosování hlavní ceny, horského kola MERIDA Matts 10-V, věnovaného partnerem soutěže, společností Mall.cz, jsme při každém dalším losování v případě, že by znovu vyhrál soutěžící, který už získal nějakou cenu, losovali dál. Všech šest cen tedy získalo šest různých soutěžících. Jejich e-maily jsou na následujících fotografiích: